2N® IP Style

Výherca CE Pro BEST Product Award 2021 na výstave CEDIA. Úplne nový videointerkom s 10″ displejom je navrhnutý tak, aby priťahoval pozornosť v akomkoľvek rezidenčnom alebo kancelárskom projekte. Nabitý procesorom AXIS ARTPEC-7, full-HD kamerou a WaveKey technológiou, 2N® IP Style definuje budúcnosť interkomov na roky dopredu.

2N® IP Verso

2N® IP Verso je bezpečnostný interkom s vynikajúcou modularitou, skvelým dizajnom a možnosťami použitia. Jedná sa o špičkový produkt na trhu dverových komunikačných systémov. Vďaka Bluetooth modulu nahradíte riešenie prístupových kódov, vstupných kariet, alebo distribúciu kľúčov.

2N® LTE Verso

LTE technológia 2N® LTE Verso = nezávislosť (okrem napájania) na akomkoľvek kabelovom pripojení. Ponúka kompletné funkcie, ako napr. video komunikácia. Základná jednotka s HD kamerou sa dá doplniť napr. o moduly s RFID čítačkou, Bluetooth, čítačkou odtlačkov prstov.

2N® IP Solo

2N® IP Solo je spoľahlivý dverný IP interkom, vybavený radom užitočných funkcií. Má len jedno tlačidlo, upúta však skrytou HD kamerou, mnohými funkciami, vrátane prijímania hovoru z interkomu. Je vhodný pre kancelárske budovy, rezidenčné budovy alebo iné aplikácie.

2N® IP Vario

2N® IP Vario je spoľahlivý IP interkom s vysokou modularitou v klasickom vyhotovení. Množstvo moderných vlastností a funkcionalít ho favorizuje medzi podobnými zariadeniami v tejto kategórii produktov. Štandard SIP a kompatibilita s produktami renomovaných výrobcov IP ústrední a telefónov mu umožňuje využívanie všetkých VoIP služieb.

2N® IP Base

2N® IP Base je elegantný a spoľahlivý IP interkom, vybavený mnohými inteligentnými funkciami. Je kompatibilný s produktami renomovaných výrobcov IP ústrední a telefónov, pretože podporuje štandard SIP. Využíva všetky služby VoIP sietí, môže byť použitý ako dverný, alebo špeciálny interkom pre kancelárske budovy, rezidenčné budovy, alebo pre iné aplikácie.

2N® IP Force

2N® IP Force je interkom so všetkými IP možnosťami v nekompromisnom antivandal prevedení, má vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Interkom je určený na inštaláciu v rizikovejších prostrediach (napr. výrobné haly...), ale aj pre bežné využitie na vchodoch, umiestnených v dosahu možného poškodenia (ulica, odlúčené pracoviská apod.)

2N® IP Safety

2N® IP Safety je prvotriedny bezpečnostný interkom, určený pre núdzovú komunikáciu. Nezáleží, či je zaplavený vodou, alebo je vystavený vysokému mrazu −40°C. Vždy je plne funkčný a umožní okamžité spojenie s pomocou (SOS). Vďaka oranžovej farbe je dobre viditeľný aj za zhoršenej viditeľnosti.

2N® IP Audio Kit

2N® IP Audio Kit je všestranný a spoľahlivý modul IP interkomu, určený pre integráciu do zariadení tretích strán. Disponuje množstvom užitočných funkcií, vďaka podpore štandardu SIP a kompatibilite s renomovanými výrobcami IP ústrední a telefónov môže využívať všetky služby VoIP sietí.

2N® IP Uni

Interkom 2N® IP Uni je ideálnym riešením dvernej komunikácie v bežnom vonkajšom aj vo vnútornom prostredí. Je jednoduchý na obsluhu, pripojenie do IP zabezpečí rýchle prepojenie napr. s recepčnou, alebo s ostrahou a zaistí vám profesionálnu pomoc.

2N® Analog Vario

2N® Analog Vario je analógový dverový interkom s podporou prenosu hlasu aj videa. Vysoká variabilita umožňuje vytvoriť zostavu podľa vašich potrieb. Možnosť dovybavenia kamerou, čítačkou kariet, alebo dochádzkovým systémom.

2N® Analog Force

2N® Analog Force je vysoko odolný interkom, ktorý môže byť použitý ako základné alebo núdzové dorozumievacie zariadenie k vstupom do budov, vjazdom do areálov a garáží, do výrobných hál, na diaľnice apod.

2N® Analog Safety

Kompaktný núdzový interkom 2N® Analog Safety v antivandal prevedení je určený do náročných priemyslových alebo vonkajších podmienok, napr. do výrobných hál, k vjazdom do areálov, garáží, k rôznym rampám, na diaľnice apod.

2N® Analog Uni

2N® Analog Uni je hlasný telefón, ktorý je možné pripojiť na analógovú telefónnu linku ktorejkoľvek pobočkovej telefónnej ústredne. Interkom splňuje všetky technické požiadavky na prístroje, určené pre pripojenie do VTS.