2N® Indoor Touch 2.0

Odpovedajúca jednotka 2N® Indoor Touch 2.0 zaručí spoľahlivú video dverovú komunikáciu. Vďaka Android OS, výkonnejšiemu hardvéru a jednoduchému užívateľskému rozhraniu integrujete ľahko 2N® Indoor Touch 2.0 s aplikáciami tretích strán. Na 7“ dotykovom displeji z tvrdeného skla sa budú pohodlne ovládať napríklad aj systémy domácej automatizácie.

2N® Indoor View

Dominantou odpovedajúcej jednotky 2N®Indoor View je 7″ širokouhlý dotykový displej. Povrch potvrdeného skla a štýlový design sa skvele hodí do luxusných rezidenčných projektov. Na inštaláciu potrebujete len jeden UTP kábel, inštalačnú krabicu do steny alebo na stenu. Náš vlastný operačný systém vám zaručuje spoľahlivosť jednotky a jednoduchú konfiguráciu.

2N® Indoor Compact

2N® Indoor Compact je vnútorná odpovedajúca jednotka navrhnutá špeciálne pre rezidenčný trh. Inštalácia pripojením jediného UTP kábla a konfigurácia cez webové rozhranie zaručujú rýchle a pohodlné sprevádzkovanie pre každého integrátora. Užívateľa zaujme minimalistický dizajn, povrch z tvrdeného skla, farebný 4.3“ displej a intuitívne ovládanie. Jednoducho elegantné riešenie video komunikácie.

2N® Indoor Talk

Odpovedajúca jednotka 2N® Indoor Talk sa vďaka dizajnovému spracovaniu hodí do každého bytu a domu. Estetický vzhľad bol docielený pomocou skleneného povrchu a efektného podsvietenia ikon. Dôraz bol však kladený predovšetkým na výber tých najkvalitnejších audio komponentov na dosiahnutie kvalitného zvuku. S vonku stojacimi návštevníkmi si tak môžete pohovoriť, ako by stáli vedľa vás. Pozvite ich ďalej a stlačením ikony im z pohodlia domova otvoríte dvere.

2N® IP Handset

2N® IP Handset je naša najdostupnejšia odpovedajúca jednotka. Hodí sa tam, kde zákazníkovi stačí základné audio zariadenie na komunikáciu s návštevou a otváranie dverí. Ponúknite 2N® IP Handset do projektov, kde nepočítate s využitím služieb My2N, ako je hromadná správa a vzdialená konfigurácia.

2N® Mobile Video

Majte neustály prehľad o dianí pred vašim vchodom. Vďaka 2N® Mobile Video môžete mobilným telefónom komunikovať s návštevou cez 2N IP interkom inštalovaným na vašich dverách. S nepretržitým video monitoringom vstupu do domu budete pre vaše návštevy neustále k dispozícii.