2N® Netstar

Digitálna telefónna ústredňa novej generácie 2N® Netstar s prirodzenou podporou VoIP ponúka užívateľom komplexné riešenie komunikácie pre stredné, väčšie aj veľké spoločnosti a organizácie. Parametre a technické možnosti ústredne zabezpečia splnenie tých najnáročnejších požiadaviek užívateľov rôzneho zamerania. Umožňuje využitie radu rozhraní - analógové telefónne linky, ISDN BRI, ISDN PRI, GSM a VoIP.

2N® Netstar IP

IP komunikačný systém ATEUS® Netstar pracuje ako bežná digitálna ústredňa a VoIP soft-switch s plným prepojovaním služieb. Prioritná podpora VoIP technológie však rovnako umožňuje využívanie všetkých ostatných rozhraní a sietí - analógových, ISDN BRI, ISDN PRI a GSM, pričom vlastnosti týchto sietí integruje do jedného kompaktného systému.

2N® Netstar SW

2N® NetStar SW je nástroj určený na efektívne riešenie firemnej komunikácie. Spĺňa vlastnosti IP pobočkovej ústredne, virtuálnej ústredne aj interkomového servera. Nahrádza tradičnú hardvérovú ústredňu. 2N® NetStar SW stačí iba nainštalovať na svoje PC a začať telefonovať. Využíva počítačovú sieť, teda nevyžaduje zvláštne telefónne rozvody.

2N® Omega Lite

Telefónna ústredňa 2N® OMEGA Lite je moderným a ekonomickým riešením komunikácie pre menšie firmy a kancelárie, vrátane VoIP (SIP protokol). Disponuje výbavou, možnosťami a komfortom užívateľov väčších ústrední. Umiestnená môže byť na stenu, alebo v 19" prevedení do Rack stojanu. Umožňuje pripojenie 24 analógových portov, 6 ISDN BRI portov, 8 VoIP kanálov (až 60 ďalších IP užívateľov) a až 12 GSM kanálov.

2N® Omega 48

Telefónna ústredňa 2N® OMEGA 48 je rozšíreným riešením modernej a ekonomickej komunikácie pre menšie alebo stredne veľké firmy od 20 do 40 zamestnancov, vrátane VoIP (SIP protokol). Má identické vlastnosti a možnosti, ako ústredňa 2N® OMEGA Lite. Umožňuje pripojenie až 48 analógových portov, 6 ISDN BRI portov, 8 VoIP kanálov (až 60 ďalších IP užívateľov) a až 12 GSM kanálov.